Koukaki Spacious Penthouse With Parking For Small Car

  • 130 m²
  • 3 sovrum
  • 3 badrum

Lägenheten Koukaki Spacious Penthouse With Parking For Small Car Aten är ett utmärkt ställe att bo på i distriktet Neos Kosmos och ligger ungefär 13 minuters promenad från Akropolismuseet. WiFi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.

För extra bekvämlighet finns en separat toalett och en dusch i lägenheten. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

Boendet erbjuder gästerna bekvämligheter för självhushåll, såsom ett komplett kök samt matplats.

Lägenheten har ett behändigt läge, inom 1 km från Monastiraki-torget och 2 km från Agora fornlämning. Atens centrum kan nås på 25 minuters promenad. Lägenheten Koukaki Spacious Penthouse With Parking For Small Car med 3 sovrum ligger mindre än 5 minuters promenad från busshållplatsen Olympiakh och inte långt från tågstationen Monastiraki.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Koukaki Spacious Penthouse With Parking For Small Car Aten
Meraki By Figleaf Apartments
Mobilpris

Meraki By Figleaf Apartments

9.0
Utmärkt 67 recensioner
30 m från boendet
USD 107 USD 96
per natt
Gargaretta Suites Wildflower 3
Mobilpris

Gargaretta Suites Wildflower 3

9.3
Utmärkt 28 recensioner
65 m från boendet
USD 173 USD 156
per natt
Gargaretta Suites Wildflower 2 Acropolis Museum District
Mobilpris

Gargaretta Suites Wildflower 2 Acropolis Museum District

8.9
Fantastiskt 32 recensioner
67 m från boendet
USD 97 USD 87
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    34 km

    Tågstationer

    Petralona Railway Station
    1,6 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhet

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: från 07:00 till 12:00
    Licensnummer00003147726
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Koukaki Spacious Penthouse With Parking For Small Car?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Koukaki Spacious Penthouse With Parking For Small Car inkluderar Akropolismuseet, som ligger 13 minuters promenad.
    • ❓
      Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Koukaki Spacious Penthouse With Parking For Small Car?
      Internet tillhandahålls gratis i lägenheten Koukaki Spacious Penthouse With Parking For Small Car.
    • ❓
      Accepterar lägenheten Koukaki Spacious Penthouse With Parking For Small Car husdjur?
      Lägenheten Koukaki Spacious Penthouse With Parking For Small Car tillåter husdjur.
    • ❓
      Hur stort är lägenheten?
      Lägenheten har en total yta på 130 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    34 km

    Tågstationer

    Petralona Railway Station
    1,6 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Koukaki Spacious Penthouse With Parking For Small Car Aten

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng